Infrapanel Pion Twiggy

Twiggy & Power - Tenký, univerzálny a elegantne biely infrapanel s neviditeľným pripojením do elektrickej siete.

Twiggy TG® je naším ďalším krokom vo vývoji dizajnových sklenených infrapanelov. Na žiadosť našich zákazníkov sme vyvinuli sklenený infrapanel v bielej farbe. Infrapanel má konštrukčné hrúbku iba 10 mm a je tak nejtenším infrakúrením na svetovom trhu.

Twiggy TG® je univerzálny bezrámový infrapanel určený na montáž na strop alebo na stenu. Vybavený je jednobodovým stredovým úchytom v prevedení na stenu alebo na strop a umožňujúcim skrytie prívodného kábla dovnútra montážnej rúrky.

Smerom do interiéru je infrapanel osadený sklom s technológiou ThermoGlass® s keramickou povrchovou úpravou v bielej farbe. Smerom k nosnej konštrukcii je infrapanel vybavený mliečnym sklom s kovovou nanovrstvou odrážajúce teplo späť do interiéru. Vzduchová medzera medzi sklenenými tabuľami infrapanelu a kovová odrazová Nanovrstva zaisťujú tepelnú izoláciu a chráni tak konštrukciu za infrapanelov od prehriatia.

Infrapanel Twiggy TG® je elegantný a bezúdržbový zdroj sálavého tepla, a vďaka unikátnej technológii ThermoGlass® je až o 40% úspornejšie než bežné typy konvekčného kúrenia.

Twiggy TG® oproti bežne používaným typom infravykurovania poskytuje vysoký výkon aj pri malých rozmeroch a nízkej váhe a je tak ideálnym riešením pre úsporné a komfortné sálavé vykurovanie.

Vyberte si variant:

Cena od 235,00 €