Infrapanel PION Crystal TG®

Spojenie elegancie a dokonale priehľadné technológie ThermoGlass® vytvorí z infrapanelu dizajnový doplnok interiéru.

Crystal TG® je dokonale priehľadný sklenený infrapanel určený na inštaláciu na stenu. Dve tabule číreho skla sú od seba oddelené vzduchovou medzerou a osadené do subtílneho rámu z eloxovaného hliníka.

Vďaka technológii ThermoGlass® dosahuje infrapanel aj pri malých rozmeroch a nízkej hmotnosti vyššej účinnosti než bežne používané typy infrakúrenia a je až o 40% efektívnejši než štandardné konvekčné kúrenie.

Smerom do interiéru je infrapanel osadený sklom s technológiou ThermoGlass®. Smerom k stene je infrapanel vybavený čírym sklom s úplne priehľadnou kovovou odrazovou vrstvou. Vzduchová medzera a kovová odrazová vrstva zaisťujú tepelnú izoláciu a chráni tak konštrukciu za infrapanelov od prehriatia.

Jedinečná technológia ohrevu skla a elegantný dizajn, to sú dva faktory, ktoré z infrapanelov Crystal TG® robia výnimočný a originálny výrobok nielen na českom, ale aj na európskom trhu.

Infračervené vykurovacie infrapanely Crystal TG® sa predávajú s nadštandardnou päťročnou zárukou. Vysoká účinnosť a ekonomickosť prevádzky vychádza z metódy prenosu tepla prostredníctvom infračerveného žiarenia.

Vyberte si variant:

Cena od 280,00 €