Kazetový Pion Quadro

Do kazetového podhľadu

Quadro TG® je stropny biely štvorcový infrapanel s úspornou technológiou ThermoGlass®. Infrapanel Quadro TG®má univerzálne využitie všade tam, kde je strop tvorený podhľadom. Je navrhnutý tak, aby bol, vďaka svojim rozmerom 60 x 60 cm a malej hmotnosti, jednoducho inštalovateľný do kazetových podhľadov. Je však vhodný pre inštaláciu i do iných, napr. sadrokartónových podhľadov, alebo na uchytenie priamo pod iný strop a to pomocou štyroch druhov závesov.

Jedinečná technológia založená na prenose tepla pomocou infračerveného žiarenia a veľká variabilita použitia, to sú dva faktory, ktoré z infrapanelov Quadro TG® robia výnimočný a široko použiteľný výrobok nielen na Slovenskom, ale aj na európskom trhu.

Vyberte si variant:

Cena od 195,00 €

Montážne sady

Montážna sada háčikov- Súčasť balenia

Montážna sada magnetov +20,- €

Montážna sada závesných laniek +20€

Inštalačný rám +40€

Transparentná nanovrstva TG® a jej elektróny v akcii

Technológia ThermoGlass® využíva priehľadnú kovovú nanovrstvu na povrchu skla k transformácii elektrickej energie na sálavé teplo. Nanovrstva, ktorá je tenší než 1/50 hrúbky ľudského vlasu sa nanáša pri výrobe sklenených tabúľ na povrch rozžeraveného skla osvedčeným a dlhodobo overeným výrobným procesom, ktorý zaručuje jej dlhodobú životnosť.

Transparentná vodivá nanovrstva sa patentovanou technológiou upraví laserom, aby bolo možné regulovať tok elektrického prúdu a nastaviť tak presne požadovaný príkon a teplotu infravykurovacieho skla.

Prívod elektrickej energie k vodivej nanovrstve je zaistený pomocou dvoch elektród, ktoré sú nanesené formou špeciálnej práškovej zmesi kovov. Nanovrstva sa prechodom elektrického prúdu zahrieva a transformuje elektrickú energiu na príjemné sálavé teplo.

Výsledkom je priehľadné vykurovacie sklo ThermoGlass®, ktoré emituje infračervené žiarenie v dlouhovlnom pásme 2 - 13 mikrometre. Práve tento interval tepelného žiarenia je pre človeka a jeho vnímanie tepelnej pohody ideálny.

Využitie vykurovacích skiel ThermoGlass®

Vizuálne sa vykurovacie sklo TG® ničím nelíši od bežných skiel, ale svojimi vlastnosťami ponúka jedinečné výhody a využitie v odbore bezúdržbového komfortného vykurovania.